3 v 1 Prístrojová Masáž chrbta Prestige

3 v 1 Prístrojová Masáž chrbta Prestige!
Rádiofrekvencia - Rádioenododerm Terapia -Termoterapia

 

Doprajte si úžasne chvíle uvoľnenia, oddychu a relaxu!

14488883779669 1

Prestige Esthetic Center prináša novinku v spôsobe oddychu a relaxácie - 3 v 1 prístrojovú masáž chrbta. Je to skvelý a zdravý spôsob ako zrelaxovať, uvoľniť sa, dosiahnúť harmóniu tela a mysle. Je výborným prostriedkom na odbúravanie stresu.

Prístrojová masáž chrbta Prestige je kombinovaná liečebná metóda, ktorá spája všestranné účinky rádiofrekvencie a podtlakovej masáže, doplnené pozitívnou termoterapiou. Celú procedúru nazývame masáž, no rámec masáže značne presahuje. Masáž chrbta a šije pomáha udržiavať svaly v dobrej kondícii, zlepšuje prekrvenie pokožky, zlepšuje detoxikáciu organizmu, zbavuje telo nahromadeného stresu a pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije.

V našom estetickom centre Prestige realizujeme prístrojovú masáž prostredníctvom moderných certifikovaných terapeutických prístrojov Green IRF Prestige a Green Vac Prestige.

 

Ako vyzerá procedúra?


masaz-201608150040 1Pred prístrojovou masážou chrbta v Prestige Esthetic Center vás naše terapeutky pripravia na samotnú procedúru a taktiež vám spríjemnia atmosféru relaxačnou hudbou. Celá procedúra mimo prípravy trvá 60 min.

Procedúru začíname rádiofrekvenciou. Rádiofrekvenčný zákrok prehrieva pokožku a svalstvo, no taktiež pôsobí na spevnenie pokožky a podporuje tvorbu kolegénu. S použitím aromatického oleja docielime lepšiu kĺzkosť po pokožke. Prechádzame klientke špeciálnymi pohybmi po danej partii tela, čo vďaka tepelnému účinku pôsobí veľmi uvoľňujúco. Táto úvodná časť procedúry trvá 10 min.

Po rádiofrekvenčnom zákroku nasleduje rádioendoderm terapia. Prístroj Green Vac Prestige so systémom vylepšenej metódy nazývanej endodermoterapia /RDT/, je výnimočný tým, že jeho špeciálne aplikátory kombinujú jemné sanie s rotujúcimi guličkami. Valcovanie a sacia akcia uvoľňuje v krvi kyslík a tým zlepšuje prekrvenie a zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodárne na organizmus a má fyzioterapeutické účinky. Pôsobí tiež na detoxikáciu oraganizmu, zlepšuje krvný a lymfatický obeh. RDT terapiu vykonávajú naše terapeutky v predpísaných smeroch, aby procedúra pôsobila ukľudňujúco a relaxačne.

Masáž chrbta s RDT hlavicou vykonáva naša terapeutka 20 minút. Po RDT terapii znova nasleduje prehriatie tkaniva s rádiofrekvenciou, čo trvá približne 10 minút. Záverečnou časťou terapie je 20 minútový parafínový zábal.
Parafínový zábal predstavuje procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Parafínové zábaly napomáhajú nielen na uvoľnenie a zníženie bolesti pohybového aparátu, ale majú blahodárny účinok na celé telo, cítite sa uvoľnene, účinok je rýchly a dostavuje sa vysoký a okamžitý kozmetický efekt - pokožka je zamatovo hebká. V Prestige Esthetic Centre používame jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahom rôznych prímesí, ktoré pomáhajú zbaviť sa napätia a stresu. Zábal redukuje lokálne bolesti tela, chrbta a svalstva. Pri zahriatí zábalu sa postupne uvoľňuje svieža vôňa bylín.

Kontraindikácie pri prístrojovej masáži 

 

- srdcové ochorenia, kardiostimulátor

- poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia krvi

- tehotenstvo a kojenie

- poruchy činnosti pečene alebo obličiek

- poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)

- poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)

- ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)

- kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti

- akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie na koži

- u senzitívnych ľudí môže spôsobiť krátkodobú dočasnú bolesť hlavy

- nádorové ochorenia, TBC

- akútne horúčky

 

..:: Cenník ::..

1 x Prístrojová masáž chrbta Prestige 40,00€
(10 min. Rádiofrekvencia + 20 min. RDT terapia + 10 min. rádiofrekvencia + zábal)

Uvádzacia cena jednej procedúry 27,9 €
(10 min. Rádiofrekvencia + 20 min. RDT terapia + 10 min. rádiofrekvencia + zábal)

Uvádzacia cena výhodného balíka 4 masáží 99 €
4x Prístrojová masáž chrbta Prestige (10min.radiofrekvencia+20min. RDT terapia + 10 min. rádiofrekvencia+zábal)