Diamantová mikrodermabrázia

AKCIA4x Diamantová mikrodermabrázia len 35€ !


diam1Účinky diamantovej mikrodermabrázie:

- Ošetrenie unavenej pleti a omladenie
- Ošetrenie mastnej pleti
- Revitalizácia zrelej pleti
- Hĺbkové čistenie pórov
- Vylepšenie jazvičiek po akné
- Ošetrenie slnkom poškodenej pleti
- Efektívne ošetrenie a zjemnenie vrások
- Redukcia pigmentových a stareckých škvŕn
- Farebné zjednotenie pleti

 

Len nádherne žiarivá pleť je znakom dokonalej krásy. Našťastie, vzhľad našej pokožky je dnes nielen v rukách matky prírody, ale aj nás samotných. Pre stále mladistvú a zdravo vyzerajúcu pleť dokáže každý z nás urobiť oveľa viac. Všetci dnes môžeme objaviť pravý poklad súčasnej modernej kozmetiky – jedinečnú diamantovú mikrodermabráziu!

Diam2

Mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože, s ktorými nejedna či nejeden z nás bojujeme každý deň.

Táto najcielenejšia a najefektívnejšia forma mechanického peelingu s rôznymi diamantovými hlavicami účinne odstraňuje povrchové vrstvy pokožky a odumreté kožné bunky, súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.

 

Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti. Navyše vákuová stimulácia pomáha zvýšiť prietok krvi a pomáha v raste kolagénu a elastínu.

Diam3Pri ošetrení dochádza k jemnému obrusovaniu vrchných vrstiev kože a pomocou vákuového sania sú odstraňované odumreté kožné bunky. Vákuové sanie zlepšuje lymfatickú drenáž tváre, detoxikuje kožu a stimuluje krvný obeh. Ošetrenie je neinvazívne, úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Odporúčané množstvo ošetrení pre dosiahnutie dokonalého účinku je 4 až 10 ošetrení v závislosti od stavu, typu a veku pleti v intervale 7 – 10 dní.

 

Pre zvýšenie účinkov terapie odporúčame kombináciu s ďašími procedúrami, ako sú rádiofrekvencia, radioendoderm terapia či Cryo Derm terapia. Pozrite aj Kombinované procedúry Prestige Cryo Derm Quarteto alebo Prestige Cryo Derm duo.


Kontraindikácie:

- kožné alergie
- herpesy
- čerstvé rany na ošetrovanom mieste
- zápaly
- slnečné žiarenie

 

 ODKAZY: