Anti Acne Flash

Anti Acne Flash - liečba akné

AAF7

Akné je zápalové ochorenie mazových žliaz spojené s typickými povrchovými kožnými erupciami, ktoré sú spôsobené upchatím kožných pórov. Akné sa väčšinou vyskytuje na tvári, krku, chrbte, hrudníku a na ramenách.

Akné patrí medzi jedno z najčastejších chronických ochorení kože a zároveň aj najbežnejšie kožné ochorenie mládeže v pubertálom veku. Napriek tomu, že akné postihuje najčastejšie mladých ľudí v puberte, môže sa vyskytovať aj u novorodencov, detí pred pubertou a dospelých vyššieho veku. Vďaka cielenej a skorej terapii môže byť liečba nielen úspešná, ale sa aj výrazne znižuje riziko vzniku trvalých jaziev, ktoré sú častým sprievodným javom nesprávne liečeného akné.

Na vzniku ochorenia sa podieľajú štyri hlavné faktory:

- porucha rohovatenia buniek vo vlasovom folikule a upchatie vlasového folikulu
- zvýšená produkcia mazu podmienená mužskými pohlavnými hormónmi androgénmi
- zmnoženie baktérií
- zápal

 

 

Intensive Puls Ligth liečba prístrojom Prestige Triple Flash


AAF3Veľmi účinnou novinkou v liečbe akné, je využitie intenzívneho pulzného svetla pri ktorom dochádza k stimulácii lokálnej imunitnej odpovede, k zníženiu počtu zapálených vyrážok a k odstránenie červenofialových a hnedých fľakov, ktoré u mnohých klientov zostávajú na koži po zhojení vyrážok

Zároveň dochádza k vylepšenie textúry kože a redukcii rozšírených pórov. Jedná sa o bezbolestnú metódu, pri ktorej klient pociťuje akoby štipnutie v mieste impulzu. Zákrok trvá v priemere 15 – 20 minút a pokožka po zákroku je začervenalá a mierne opuchnutá. AAF8Pred zákrokom odporúčame vykonávame mikrodermabráziu – zbrúsenie hornej vrstvy pokožky tak, aby liečivé svetlo preniklo čo najhlbšie.

Zákrok sa vykonáva na jeseň a v zimnom období, v pravidelných intervaloch. Pred zákrokom je vhodné absolvovať mikrodermabráziu pri ktorej dôjde k odstráneniu hornej rohovej vrstvy kože. Podľa skúseností s týmto druhom liečby dochádza k výraznému zlepšeniu v priemere už dva mesiace od zahájenia pravidelného ošetrovania.

Frekvencia ošetrení

AAF9Odporúčame na úvod absolvovať intenzívnu kúru, 2x do týždňa v priebehu 2-3 týždňov, potom spomaliť na 1x týždenne, opakovať 3-4x a následne udržiavať výsledky s frekvenciou 1-2 do mesiaca podľa stavu pleti.

 

 

 

 

Odporúčania k terapii

24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 2 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku ani v soláriu, nefajčiť 2 hodiny pred a po ošetrení
Medzi terapiam odporúčame používať vitamínové séra pre zvýšenie hydratácia a doplnenie vitamínu C.
Po ošetrení je potrebné používať krémy s UV faktorom minimálne 2 týždne.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, alergia na svetlo.

..:: Cenník ::..