Akciové balíky

Krásne Ruky pre krátky rukáv

199€ namiesto 440€

balik ruky1Nevyzerajú Vaše ruky úplne podľa vašich predstáv a kedže je tu obdobie krátkych rukávov, už ich neskryjete...
Trapia Vás ruky s ovisnutou kožou, celulitídou, alebo s nadbytočným tukom?

Máme pre Vás rýchle a účinné riešenie, balík procedúr Krásne Ruky pre krátky rukáv v Prestige Estetic center

 

 

3 kroky ku krásnym rukám

 

balik-ruky2- Endoterapia - rôznymi technikami podtlakovej masáže najprv otvoríme lymfatický systém, potom podporíme jeho aktivitu

- Rádiofrekvencia – ohrejeme podkožnú vrstvu, čím aktivujeme regeneračné procesy, rozpúšťanie tuku a celulitídy, zlepší sa elesticita a tónus pokožky. Počas terapie vmasírujeme aniticelutídny výžívny olej, ktorý znásobí účinok terapie.

- Kryoterapia – šokovou terapiou chladom pôsobíme deštrukčne na podkožný tuk, zároveň pokožku osviežime, spevníme a veľmi príjemne ukončíme procedúru.

Celá procedúra trvá 60 min, je potrebné ju zopakovať 4x, v týždňových intervaloch.

Výsledky budete vidieť už po prvom sedení, po absolvovaní štyroch budú vaše ruky viditelne štíhlejšie, hladšie a koža pevnejšia.

Zárukou výsledku sú veľmi kvalitné prístroje, ktoré v našom centre používame, od renomovaného výrobcu medicínskych a kozmetických zariadení Iskra Medical. Prístroje ako jedny z mála na SK, sú vyrobené v EU a majú nie len kozmetické, ale aj medicínske certifikáty.

Naše terapeutky sú zaškolené priamo firmou Iskra Medical, ktorej dlhoročné skúsenosti sú odzrkadlené v technikách práce a postupoch, na ktoré sme detailne vyškolení.

199€

namiesto

440€

 

 

Základná cena takejto procedúry je 110€ za jedno sedenie.
Vo výhodnom balíčku ponúkame 4 procedúry za cenu len 199€.