Laserová gélová maska

Laserová hydratačná a čistiaca maska

Laserová maska je pre Vás efektnívna, pritom časovo a finančne nenáročná metóda, ako si uchovať zdravú, krásnu a sviežu pleť. 

maska1 

Laserová, hydratačná a čistiaca pleťová maska je špeciálny gél s obsahom účinných komponentov podľa typu pleti. Pôsobí intenzívne na daný problém pleti, a to práve a len v kombinácii s biostimulačným laserom.

Laserová gélová maska je v podstate zákrok, ktorý sa skladá z dvoch častí, a to z použitia biostimulačného lasera a intenzívnej gélovej masky. Veľkou výhodou, ktorú iste oceníte, je to, že výsledky sú viditeľné už po prvom zákroku. Gélová maska so sebou prináša blahodárny hydratačný efekt, dochádza k výraznému čisteniu pórov, povrchová vrstva našej pokožky sa začne prekrvovať, metabolizmus buniek sa zrýchľuje, výsledným efektom je to, že dôjde k výraznej regenerácii pleti. Zázračné výsledky biostimulačného laseru spočívajú v tom, že eliminuje príčiny vzniku vrások (zmenšuje napätie v mimických svaloch), dochádza k omladeniu pleti a vyhladenie nechcených vrások. Celkovo bude pleť Vášho tváre pôsobiť prejasnenejším dojmom, budete si pripadať zdravšie a mladistvejšie.

Podľa typu pleti aplikujeme rôzne laserové masky

- Laser Masque Anti-akné, ako súčasť liečby akné a mastnej pokožky, výborná a veľmi účinná pre problematickú preť

- Laser Masque Moisturizing intenzívna hydratácia, doporučuje se hlavne v letním období, tiež ako príprava na letné horúce dni

- Laser Masque Anti-Aging, ako prevencia stárnutia pleti a redukcia mimických vrások

Laserové gélové masky

- je možné aplikovať na pokožku tváre, krku, dekoltu, alebo na chrbáty rúk

- sú určená pre aplikáciu výhradne za spoluúčasti pôsobenia biostimulačného laseru

- týmto unikátnym spojením vzniká oxid uhličitý, ktorý prečistí aj hlbšie vrstvy pokožky, výrazne regeneruje, stimuluje a okysličuje tkanivo.

maska2

Pôsobenie laseru zvyšuje tvorbu kolagénových vlákien, dochádza k výrazným antioxidačným účinkom, čím sa zvyšuje odolnosť pokožky voči nepriaznivým vplyvom.

V prípade Laser Maque Moisturizing a Anti-Aging prítomnosť kyseliny hyaluronovej hydratuje a napína unavenú pokožku a redukuje drobné mimické vrásky.

V prípade  Laser Maque Anti-Akné dochádza k intenzívnemu okysličeniu a dezinfekcii pokožky a rozšírených pórov, potlačuje tvorbu mazu. Aplikácia biostimulačného laseru zvyšuje hojenie zápalových procesov. 
Priebeh zákroku 

Podľa priania klienta je najprv pleť zbavená nečistôt vďaka pleťovej vode, pozornosť sa venuje pleti tváre, krku, dekoltu, ale aj napríklad pokožky chrbtov rúk. Maska je terapeutkou nanesená na požadovanú oblasť, nechá sa spravidla okolo dvadsať minút účinkovať, po túto dobu na našu pleť pôsobí svetelný zdroj. Potom je maska odstránená a pleť je ošetrená.

 maska5maska4

Prečo by som sa mal rozhodnúť pre laserovú masku tváre? Aké má výhody? 

maska3

 

Zlepšuje prietok ciev 

Metabolizmus sa zrýchli

Dochádza k stimulovaniu pleti

Pleť je regenerovaná 

Dôjde k prečisteniu a hydratácii pleti

 

 

Odporúčané kúry

Velmi blahodárny hydratačný účinok má aplikácia tejto masky hlavne pri dlhodobej  expozícii slnečného žiarenia na pokožku, a to pred, behem a po letnom období.  

Super intenzívna kúra

Pre komplexný efekt odporúčame absolvovať minimálne 14 dennú kúru 2x - 3x ročne, keď aplikácia laserovej masky bude vykonávaná v dvoj-dňových intervaloch. Optimálny počet aplikácii pre intenzívnu kúru je 6 až 7 v pribehu dvoch týždňov. Odporúčame takúto kúru v čase mimoriadnej slnečnej záťaže, ako sú napríklad pobyty pri mori, je vhodné ju absolvovať pred aj po dovolenke.

Intenzívna kúra

V letných mesiacoch v našom prostredí  odporúčame absolvovať intenzívnu kúru v týždňových intervaloch, aspoň 4 opakovania.

Táto kúra zabezpečí hydratáciu pokožky pri bežnom letnom počasí, bez nadmerného vystavovania sa slnku.

Udržiavanie

Pre dlhodobo udržateľný efekt intenzívnych kúr odporúčame ayplikáciu gélovej laserovej masky aspoň raz za mesiac.

 

Cenník

Tvár alebo dekolt

1 x laserová gélová maska     15,9€

Intenzívna kúra  4 alikácie        55,9€ (cca 13,9€  jedna kúra, pernamentka je platná 3 mesiace)             

Super intenzívna kúra  6 alikácií  65,9€ (cca 10,9 €  jedna kúra, pernamentka je platná 2 mesiace)             

 

Tvár+ krk +dekolt

1 x laserová gélová maska     19,9€

Intenzívna kúra  4 alikácie        63,9€ (cca 15,9€  jedna kúra, pernamentka je platná 3 mesiace)             

Super intenzívna kúra  6 alikácií  74,9€ (cca 12,5€  jedna kúra, pernamentka je platná 2 mesiace)