Kavitácia

AKCIA: 4x kavitácia 40 min plus 30 min lymfodrenáž len 89€ !!!

ZBAVTE SA TUKU BEZ NÁMAHY, BEZ CVIČENIA, BEZ DIÉT A BEZBOLESTNE.
DOPRAJTE SI NAJMODERNEJŠIE PROCEDÚRY NA FORMOVANIE POSTAVY.

Kavitácia je najefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy

 

kav1

 

Ste nespokojný s Vašou postavou?
Chcete zmeniť krivky Vášho tela?
Bojíte sa chirurgických zákrokov?
Už vás nebaví navštevovať telocvične a v problematických partiách neviete dosiahnuť želateľné výsledky?

Riešením je kavitačné ošetrenie s prístrojom VacaVite Prestige v našom centre.
Počas jedného ošetrenia prebehne súčasne odstraňovanie tukov, zmiernenie celulitídy a spevnenie pokožky.

PRESNE TAM, KDE TO POTREBUJETE, PRESNE TOĽKO, KOĽKO POTREBUJETE.

kav2

 

Najčastejšie ošetrované oblasti sú: brucho, boky, stehná, zadok, kolená, ramená, predlaktia, mužské prsia.

 

Kavitačné ošetrenie je vhodné pre ženy aj pre mužov.

 

 

Čo je to kavitácia?

 
kav3

 

Kavitácia funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Ultrazvuk vytvára bublinky v tekutine, tieto priebežne rastú až pokiaľ pri istej veľkosti neimplodujú.

Tým sa uvoľní energia vo forme tepla (sekundárny efekt) a tlaku (primárny efekt). Uvoľnená energia následne rozbije membrány tukových buniek, pričom neohrozí vaskulárne, nervové, alebo svalové tkanivo.

 

Čo sa deje s uvoľňeným tukom?

Po rozrušení membrán tukových buniek sa tuk, vo forme triglyceridov, uvoĺní do intersticiálneho obehu medzi bunkami. Tu sa ďalej metabolizuje na glycerol a voľné mastné kyseliny. Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému, kde sa využíva ako zdroj energie. Voľné mastné kyseliny sa dostávajú do pečene, ktorá ich spracuje ako bežné mastné kyseliny zo stravy.

 

Prečo by ste mali absolvovať kavitáciu práve v Prestige Esthetic Center?

kav4V Prestige Esthetic Centre používame špičkový kavitačný prístroj VACaVite Prestige, ktorý patrí medzi najefektívnejšie a najmodernejšie prístroje v svojej kategórii.

VACaVite Prestige využíva jedinečnú technológiu kavitácie na neinvazívne odbúranie tukových ložísk, ktorých je problém sa zbaviť bez ohľadu na to či držíte dietu, alebo posiľnujete.  Formovanie tela prebieha bez anestézie, jaziev a rekonvalescencie.

VACaVite Prestige je jedinečnou kombináciou kavitácie a vákua a ponúka viacero výhod. Vákuum vytvára kožný záhyb ktorý zľahka tlačí na aplikátor. Liečba je mimoriadne bezpečná, pretože kavitácia prebieha len v tomto záhybe. Vďaka konštantnému tlaku sú jednotlivé procedúry rovnomerné a nezávislé od techniky konkrétneho terapeuta. Zároveň je pacient vystavený ultrazvuku len v minimálnej miere.

 

Aké sú predpokladané výsledky?

kav5 kav6

Kavitácia prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 2 až 6 cm redukciu obvodu po prvom sedení, pri ďaľších sedeniach sa efekt znásobuje. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien.

 

Vhodná úprava stravy a zvýšená fyzická aktivita pomôžu udržať žiadúci výsledok.


Ako vyzerá zákrok?

Kavitáčný zákrok nevyžaduje žiadnu predprípravu. Začína sa meraním obvodu liečenej časti tela, pokračuje krúživými pohybmi aplikátora na liečenej oblasti a končí opätovným meraním obvodu. 

Dĺžka zákroku je v rozmedzí 20 až 40 minút, v závislosti od liečenej plochy a hrúbky tukovej vrstvy v danej oblasti. Aby sa dosiahol viditeľný efekt, odporúčané sú 3 až 6 sedení v 7-10 dňových intervaloch.

Aj keď to nie je nutné, odporúčame po zákroku aplikovať lymfatickú drenáž, rádiofrekvenciu alebo RDT® terapiu. Urýchli sa tým spracovanie uvoľneného tuku a vylepší sa elasticita pokožky.

Po procedúre sa klient môže ihneď vrátiť k svojim bežným denným aktivitám.


Čo je cítiť počas zákroku?

Zákrok nevyžaduje anestéziu, pričom väčšina klientov považuje zákrok za pohodlný a bezbolestný. Drobnú nepohodu môže spôsobovať špecifický zvuk, šíriaci sa v tele klienta, ktorý je však neškodný prestane hneď po strate kontaktu s aplikátorom. Pri zákroku je možné cítiť teplo.

 

Vedľajšie účinky 

Vedľajšie účinky sa vyskytujú len v minimálnej miere, môže ísť napríklad o začervenanie pokožky, pocit smädu, ľahkú nevoľnosť po zákroku. Ide o krátkodobé účinky, ktoré pominú o pár hodín až dní. Všetkých sa dá zbaviť vypitím dostatočného množstva tekutín.
Napriek tomu, že štúdie potvrdili bezpečnosť tohto zákroku, sa kavitácia nesmie podávať klientom trpiacim závažnými ochoreniami, zníženou funkciou pečene, poruchou zrážanlivosti krvi, s kardiostimulátorom alebo počas tehotenstva.

 

Kontraindikácie kavitačného ošetrenia:

 

- srdcové ochorenia
- kardiostimulátor
- tehotenstvo
- poruchy činnosti pečene alebo obličiek
- poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
- užívanie liekov proti zrážanlivosti krvi
- kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
- akútne infekčné procesy
- poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
- u senzitívnych ľudí môže spôsobiť krátkodobu dočasnú bolesť hlavy

 

 ODKAZY: