Akciové balíky

Štíhle bruško do plaviek

199€ namiesto 545€

Potrebujete vyformovať vaše bruško do plaviek, či tenkých letných šiat? 

balik-brusko1

Máme pre Vás vysoko účinný program, ktorý kombinuje tie najefetívnejšie procedúry na formovanie postavy. Kombináciou ich účinkov sa výsledný efekt ešte znásobí.

Program útočí na tuk, celulitídu a zpevní ochabnutú pokožku.

Pri správnom postupe a odstupe procedúr, po skončení celého programu, budete mať viditelne štíhlešie, hladšie bruško a pevnejšiu pokožku.

Celý program je možné absolvovať v priebehu 6tich týždňov.

 

Výsledky budete pozorovať už po prvej procedúre, finálny efekt uvidítecca 2-3 týždne po ukončení programu.

Zárukou výsledku sú veľmi kvalitné prístroje, ktoré v našom centre používame, od renomovaného výrobcu medicínskych a kozmetických zariadeni Iskra Medical. Prístroje ako jedny z mála na SK, sú vyrobené v EU a majú nie len kozmetické, ale aj medicínske certifikáty.

Naše terapeutky sú zaškolené priamo firmou Iskra Medical, ktorej dlhoročné skúsenosti sú odzrkadlené v technikách práce a postupoch, na ktoré sme detailne vyškolení.

 

balik-brusko2Super balík pre bruško

2x Kryolipolýza – nasajeme dve oblasti na brušku, s najväčím množstvom tuku

3x Kavitácia s endomasážou 40 min + lymfodrenáž so škoricovým zábalom 40 min – vyformujeme oblasť celého bruška, zaútočíme na tuk, celulitídu a viditelne zmenšíme pás

2x Rádiofrekvencia 20 min – podporíme pevnosť pokožky, prehriatím zeliminujeme podkožný tuk, a tým zmenšíme nerovnosti a celulitídu

 

Hodnota celého programu podľa základného balíka je 545€.

 

199€

namiesto

545€